Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Glary Disk Cleaner İndir

Glary Disk Cleaner 5.0 (Sistem Bakım Programı)

Glary Disk Cleaner 5.0 (Sistem Bakım Programı)
Glary Disk Cleaner Full - Ilk olarak bu program ile bilgisayarınıza, Sahip olduğunuz işletim sistemine bakım yapabileceksiniz. birçok kullanıcı sistem performansından şikayetçi. Eğer Sizlerde sisteminizin performansından memnun değilseniz ya da sistem performansını arttırmak istiyorsanız bu program ile bunu gerçekleştirebilmeniz mümkün. oldukça başarılı ve kullanışlı bir program olan bu program ile sisteminize bakım yapabilecek, internet tarayıcınızın geçmişini,çerezlerini temizliğe bilecek ve bu sayede sistem performansını arttırabileceksiniz. çoğumuzun ortak zorunlu olan bilgisayarın kasması, donması ya da kilitlenmesi kullanıcıların çoğunu rahatsız etmekte. bunun çeşitli sebepleri mevcut. küçük bir kaç Örnek vermek gerekirse sistemde depolanan, önbellek de boş yere yer kaplayan veriler ya da bilgisayarınızda bulunan bozuk kayıt defteri girdileri Bunlara örnek olabilir. Eğer sisteminiz donuyorsa ya da çok yavaşladıysa Bu program ile sisteminize bakım yapabilir, sistem performansınızı arttırabilir ve gayet stabil çalışan bir sisteme sahip olabilirsiniz. şimdiden bu basit ve sade bir arayüze sahip olan kullanışlı programı güle güle kullanmanız dileğiyle hoşçakalın.

Glary Disk Cleaner Title
  • Glary Disk Cleaner İndir Kurulum ve Özellikleri
İndirdiğiniz dosyalardan programın kurulumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız yorumlarda belirtiniz.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 4 Ortalama :3,3
Glary Disk Cleaner İndir
Uyarı : Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   karizmatik 16 Ekim 2018 23:15
tavsiye edilir
avatar
Üye   behrankurt 10 Ekim 2018 16:27
çok iyi program helal olsun
avatar
Üye   can.store 15 Temmuz 2018 10:16
harika bir proğramherkese tavsiye ederim
avatar
Üye   MssRobot 2 Mayıs 2018 20:50
windows 10 da sıkıntı cıkarır mı
avatar
Üye   weaster 21 Şubat 2018 05:19
Herkese tavsiye edebileceğim, güzel program.
avatar
Üye   cansen 31 Ocak 2018 22:29
süper bir program tavsiye ederim
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
28
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı