Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Core Temp İndir

Core Temp 1.11 (İşlemci Sıcaklığı Öğrenme)

Core Temp 1.11 (İşlemci Sıcaklığı Öğrenme)Core Temp Full -Ilk olarak bu program ile Sahip olduğunuz sistemin işlemci sıcaklığını öğrenebilir, Ve bunlara göre işlemlerinizi yapabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınız oyunlarda kasıyorsa ya da çok fazla ısınıyorsa bilgisayarınız, laptopunuz işlemci sıcaklık değerlerini ölçebilir, öğrenebilir ve bunlara göre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. birçok kullanıcı sistemi darboğaz olduğunu ya da sistemin sıcaklık değerlerinin ne durumda olduğunu öğrenmek ister. ve ne yapacağını bilmez daha doğrusu hangi programı kullanacağını bilmez. Eğer Sizler de o kullanıcılardan sanız Bu program ile istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. sadece işlemci sıcaklık değerleriniz ölçmek de kalmıyor aynı zamanda hangi işlemciye sahip olduğunuzu, işlemcinizin frekans değerlerini, çalışıp çalışmadığını, kaç çekirdeğe sahip olduğunu ve daha birçok işlemciniz ile ilgili bilgileri edinebiliyorsunuz. oldukça basit ve sevimli bir arayüze sahip olan bu programın kullanımında herhangi bir zorluk çekmeyecek ve tek tık ile Sahip olduğunuz işlemcinin bütün bilgilerini öğrenebileceksiniz. oldukça başarılı ve popüler olan bu program oldukça güvenilir ve bir o kadarda anlaşılırdır. eğer işlemci Bilgilerinizi ve sıcaklığını ölçmek isteyen bir programa ihtiyacınız varsa bu program işinizi fazlasıyla görecektir. şimdiden bu kaliteli ve kolay kullanımlı popüler programı güle güle kullanmanız dileğiyle.Core Temp 1.11 (İşlemci Sıcaklığı Öğrenme)  • Core Temp İndir Kurulum ve Özellikleri
İndirdiğiniz dosyadan programı kurabilirsiniz.

Rar Şifresi:www.fulladam.com
Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Core Temp İndir
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   bytj 27 Kasım 2018 23:47
harbiden yok diye bir kavram yok bu sitede :)
avatar
Üye   abimtoker 22 Nisan 2018 21:22
çok güzelllll :)
avatar
Üye   crassh 14 Nisan 2018 17:18
çok işe yarayabilir
avatar
Üye   umut3831 21 Mart 2018 14:12
ciddden efsana ye sevdım bunu ben
avatar
Üye   hatbit 6 Mart 2018 13:33
tşkler çok iyi
avatar
Üye   abuka 26 Şubat 2018 23:20
bence ,her bilgisayarda olmasi gereken program
paylasim icin tesekurler.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
33
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı