Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Ketenpere

Ketenpere inceleme

KerenpereMerhabalar. Ketenpere filminin incelemesini yapacağız.Filmin indirme linki yakında çıkacaktır,onun için geldiyseniz biraz daha sabretmeniz gerekmektedir.  Film şuanda vizyonda olup, sinemalara gitmeyenlerin beklediği bir yapım halinde. Ketenpere Konusu ; Kalender isminde bir 

Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve çimlerde ufak rolleri yapan bir figürandır. uzun zamandır sevgilisi olan Emre ile evlenme hayalleri Kur'an Kalender akrabasının adının karıştığı bir suçu üzerine alınca cezaevine girer. cezaevinde tanıştığı Vefa isimli bir Mahkum ile arkadaş olur. bu  arkadaşlık Vefa bilim kalenderi himayesi altına aldığı ve koruduğu bir dostluktu.  cezaevinde geçirdiği tüm süre boyunca hayatına ders edilmiş olan Kalender, artık cezaevinden çıkmış ve Eski haline geri dönmüştür. Vefa abinin dışarıdaki adamları gene Kalender e Yardım edebilecek düzeydedir. Bir süre sonra Vefa abi de cezaevinden çıkar. Vefa abinin yanına Kalender gider ve hayalini anlatır. hayali ise şudur; bir cast  şirketini kurmak ve bir film  çevirmektir. Vefa abi kalenderi yardım etmeyi kabul eder. Şirketi ve filmi çekeceğini söyleyen Vefa abi kalender'in en büyük hayalini gerçekleştirmiştir. Film oldukça iyi ve Herkesin beklediği bir hale dönüşmüştü. şimdi şu anda vizyonda ve sinemada gösterilmektedir. fakat sinemaya gitmek Istemeyen bir kesim filmi indirmek istiyor. Veya  filmin sinemasına giden kişiler filmi çok sevdiği için indirip ailesine veya arkadaşlarına izletmek için almak istiyor. benim görüşüm ise film oldukça komik, aksiyon dolu ve  İzlemeye değer bir filmdir.

Kerenpere
Oy Sayısı : 9 Ortalama :4,6
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   joker045 8 Eylül 2018 09:42
Şafak Sezer filmleri arada bir tutuyor güzel oluyıor dur bakalım bu nasıl olacak
avatar
Üye   fencepan 23 Mayıs 2018 23:47
bekliyoruz teşekkürler
avatar
Üye   volume48onur 5 Aralık 2017 21:48
tamam teşşekürler kolay gelsin
avatar
Kurucu   GoKay 5 Aralık 2017 19:53
Alıntı: volume48onur
ketenpere filmi geldi paylaşırsanız bide dede korkut hikayeleri deli dumrul geldi

şu aralar yoğun iş nedeniyle siteyle fazla ilgilenemiyoruz zaman kalmıyor. Yakında tekrar bomba konularla geleceğiz tüm yeni çıkan filmleri ekleyeceğiz inş. mesaj için sağolun
avatar
Üye   volume48onur 5 Aralık 2017 18:14
ketenpere filmi geldi paylaşırsanız bide dede korkut hikayeleri deli dumrul geldi
avatar
Üye   mcorcina 22 Kasım 2017 01:27
merhaba şimdi indirmek istedim
ketenpere yi indiremiyorum
avatar
Ziyaretçi Kaaan 14 Kasım 2017 16:30
İt 2017 tr dublaj bekliyoruz
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
36
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı