» » Kerenpere
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Kerenpere

Ketenpere inceleme

KerenpereMerhabalar. Ketenpere filminin incelemesini yapacağız.Filmin indirme linki yakında çıkacaktır,onun için geldiyseniz biraz daha sabretmeniz gerekmektedir.  Film şuanda vizyonda olup, sinemalara gitmeyenlerin beklediği bir yapım halinde. Ketenpere Konusu ; Kalender isminde bir 

Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve çimlerde ufak rolleri yapan bir figürandır. uzun zamandır sevgilisi olan Emre ile evlenme hayalleri Kur'an Kalender akrabasının adının karıştığı bir suçu üzerine alınca cezaevine girer. cezaevinde tanıştığı Vefa isimli bir Mahkum ile arkadaş olur. bu  arkadaşlık Vefa bilim kalenderi himayesi altına aldığı ve koruduğu bir dostluktu.  cezaevinde geçirdiği tüm süre boyunca hayatına ders edilmiş olan Kalender, artık cezaevinden çıkmış ve Eski haline geri dönmüştür. Vefa abinin dışarıdaki adamları gene Kalender e Yardım edebilecek düzeydedir. Bir süre sonra Vefa abi de cezaevinden çıkar. Vefa abinin yanına Kalender gider ve hayalini anlatır. hayali ise şudur; bir cast  şirketini kurmak ve bir film  çevirmektir. Vefa abi kalenderi yardım etmeyi kabul eder. Şirketi ve filmi çekeceğini söyleyen Vefa abi kalender'in en büyük hayalini gerçekleştirmiştir. Film oldukça iyi ve Herkesin beklediği bir hale dönüşmüştü. şimdi şu anda vizyonda ve sinemada gösterilmektedir. fakat sinemaya gitmek Istemeyen bir kesim filmi indirmek istiyor. Veya  filmin sinemasına giden kişiler filmi çok sevdiği için indirip ailesine veya arkadaşlarına izletmek için almak istiyor. benim görüşüm ise film oldukça komik, aksiyon dolu ve  İzlemeye değer bir filmdir.

Kerenpere
Oy Sayısı : 4 Ortalama :4,8
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
  • smilelaughing
    wink
    angry
5 + 2 = ?
avatar
Ziyaretçi Kaaan 14 Kasım 2017 16:30
İt 2017 tr dublaj bekliyoruz
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
32
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM HD Film izle
Yukarı Aşağı