Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Maide'nin Altın Günü

Maide'nin Altın Günü inceleme

Maide'nin Altın Günü
8 Aralık'ta vizyona girecek olan maide’nin altın günü filminin fragmanını bakacak olursak Oldukça komik ve bomba gibi geliyor. Filmin başrollerinde Ezgi Mola, Mesut Can Tomay, Gülhan Tekin, Hilmi Özçelik ve Demet Gül Isimli kişiler Yaralı. Caner Özyurtlu nun yönetmenliğini üstlendiği ve Serkan Altuniğne,Çağdaş Dinç’in senaritliğini işlendiği bu film Izlemeye değer ve oldukça komik bir. filmin fragmanı uzun bir süreden sonra yayınlanmıştır. Filmin konusu Maide teyze ile Yeğeni yağmurun kayıp bir gerdanlığı bulmak için çıktıkları Macerayı konu ediniyor. Maide teyze eğlenceli ve oldukça komik birisidir. Maide teyze mahallenin altın günlerini düzenliyor ve kendine göre imal ediyor. aile Yadigarı  çalındığı için deliye dönen Maide teyze, eve gelen tüm davetlilerin listesinde alır ve  büyük ama başlar. Film daha vizyona girmemiştir, o yüzden izlemenizi tavsiye ederim. Filmde benim görüşüm ise; film klasik TÜRK teyzelerimizin maceralı bir anını alıyor. Altın gününde çalınan gerdanlığı bulmak için altın günündeki kişileri tek tek ziyaret ederek sorguya çekiyor. Aile yadigarı olan gerdanlığı nasıl bulacak,nasıl işin içinden çıkacak ? film vizyona girince öğreneceğiz.

Maide'nin Altın GünüOy Sayısı : 16 Ortalama :4,1
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   abns01 15 Şubat 2018 22:16
eğer söz konusu ezgi mola ise film kaçınılmaz
avatar
Üye   apollo13 8 Şubat 2018 17:14
ezgi mola gerçekten iyi bir oyuncu filmde çok iyi
avatar
Üye   Teaser34 20 Ocak 2018 14:06
ezgi mola oynadıysa izlenir bu film aga zaten komedide kendisi kısacası kadında herşey mevcut herkese iyi seyirler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
26
Arama Motoru
3
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı