Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Cihat Özgen | Google SEO | Bilişim ve Teknoloji

TheOrder
TheOrder {user-group} 1-12-2017, 20:56
Günümüzde bilim ve teknoloji büyük bir oranda yükseliştedir. Bu yükselişin en önemli nedenleri ise doymak bilmeyen tüketici,para hırsı ve gelişmektir. Bütün bu çalışmalar ve buna benzer bütün şeylerin toplandığı cihatozgen.com.tr 'de , güncel bilgi edinebilirsiniz. Bilişim sektöründe farklı bir açıdan bakan bu platform, bizlere tamamen yararlı içerikler üretiyor.Ürettiği bütün içerikleri son derece kaliteli,özgün ve bi okadarda zevklidir. Okuyucuya kendini sevdiren bir yapı ile yazılmış makaleleri okudukça bilgi ediniyor ve gelişiyorsunuz. teknoloji alanında yapılan bütün yenilikler,haberler ve yapılmış herşeyin en güncel olduğu bu platform kişinin fikrinin değiştiği yerdir. blog Yazıları ile bir konuyu tamamen ve detaylıca ele alıyorsunuz, ele alınan konu sıkmadan bizlere yansıtılıyor. En güzel anlatım biçimi ile sunulan içerikleri o şeyin hakkında büyük bir bilgi edinmemizi sağlıyor. Siteye fikir edinmek isteyen,teknoloji haberlerini seven ve diğer herşey hakkında bilgilenmek isteyen kişiler ziyaret ediyor. Sende onlardan birisisindir. Son zamanlarda uçuşa geçen ve hala kendi ile alakalı büyük konuşmalara sebep olan Bitcoin,sanal para birimi olarak en çok konuşulanlardan olmuştur. Bitcoinin ne kadar yükseleceği,nasıl düşüşe geçeceği ve ne tür sebeplerden dolayı olacağını sitede öğrenebilmeniz mümkün. Borsanınen güncel olduğu yer de burasıdır. Bütün bu anlattıklarım sizlere imkansız gelebilir fakat sitede konu anlatım videoları dahi var. Tüm derslerin konu anlatımlı videoları bulunuyor, wordpressten tutun diğer tüm sitelere kadar her türlü haber burada.Zaman kaybetmeden siteyi ziyaret et ve herşeyin güncel olduğu bu sosyal platformu keşfet. Tamamen ücretsiz ve herkes tarafından ziyaret edilebilir sitedir.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 48 onaylı konuda toplam 100 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-02-10 22:24:28 tarihinde Kaliteli Kız Oyunları işte Bu Adreste! başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 48 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 48 konudan 48 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 48 adet onaylı konuya toplam 100 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
21
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı