Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

İnstagram Takipçi ve Sayfa Kasma

  • 26.12.2017, 19:56
  • Blog
  • 6 258
  • 3
İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır

İnstagram Takipçi ve Sayfa Kasma

İnstagram Takipçi ve Sayfa Kasma
Instagram'da takipçi veya sayfa kasma işlemi nasıl yapılır? bu yazımızda sizlere bu konu hakkında açıklık getirmek istiyoruz. Instagram'da takipçi kazanma dikkat edin takipçi hilesi demiyoruz Çünkü takipçi kasma ile takipçi hilesi arasında büyük bir fark var. takipçi hilesi hakkınız olmayan takipçilere kendi hesabınıza takip ettirmek, takipçi kasma ise  takipçilerin nasıl daha hızlı bir şekilde kazanabileceğiniz bir sistemdir. takipçi kasmanın birçok yöntemi vardır ve bu yöntemlerden el işi yararlarını sizlere anlatacağız. takipçi kasma denilince akla ilk gelen  Instagram'da sosyal medya hile siteleri ancak bunların ne kadar güvenli olduğu şüpheli. Instagram'da sayfa veya kişisel hesabınızın takipçisini kasma işlemi şu şekilde olmalıdır: ilk başta sizlere kişisel hesabını nasıl kasılır bunlardan bahsedeceğiz. Instagram'da kişisel hesap kasma işlemi Instagram'da paylaşılan gönderilerine altındaki GT  yorumu ile ibarettir. hesap kasma altın kuralı sürekli başkalarını hesaplarını takip ederek Instagram'da önerilen kısmında  çıkmaktır. önerilen kısmına çıktığımız zaman günde 1 milyar ziyaret alan instagramın  önerilenler  kısmını çıkmış olursunuz. Bu size büyük bir avantaj sağlayacaktır en temel hesap kasma yöntemi budur. Tabii takip ettiğiniz kişilerin takiplerine hesap kastıktan sonra çıkabilirsiniz. yani demek  istediğimiz şey önce takip edin takipçiler gelsin Sonra takipten çıkın. Instagram'da takipçi kasmanın en temel kuralı budur. Peki bu takipçi kasma sistemi bununla sınırlı iken hemen size Instagram'da sayfa kasma işlemi nasıl yapılır? bundan bahsedelim. Instagram'da takipçi kasmak sayfa kasmaktan oldukça kolaydır. kişisel takipçi kasmanın En kolay yöntemi ne söylemiştim size. Pekiyi sayfa nasıl kasılır? Instagram'da sayfa kasma  en altın önerisine şimdi yapacağız. sayfa kasmak için öncelikle sahte bir çekiliş düzenlemeniz  gerekmektedir. şimdi soruyorsunuz: yukarıda bahsettin, başkalarının hakkına girmemek lazım. Peki neden şimdi sahte Çekiliş yap diyorsun?
 İnstagram sayfa kasma yöntemi tamam zor olabilir ancak birkaç hile hurda ile ona halledebilirsiniz. Instagram'da sayfa kasmak için altın kural sahte bir çekiliş yapmak ya da sürekli birilerini takip ederek kişisel hesap kasmak gibi kolay bir yönteme başvurmaktır. Instagram'da gördüğümüz gibi yorumlarda RT yazıp geçen kişiler çok az sayıda takipçi almaktadır ve bunlar gerçekten çoktur. yani yorumlarda bu tür mesajlar gerçekten çok ve bunlar kendi aralarında takipci kastıklarını sanmaktadırlar.Şimdi geleyim Biraz da resmi konuşalım.  Instagram Twitter dışında hashtag konusunda en güçlü popüler  olan bir medyadır. Instagram'da kalıcı olarak takipçi ana sayfa kasma işlemleri gerçekten çok kolaydır desek doğru olur Sizce?  Takipçi hilesi yaptıktan sonra takipçilerinizi yüzde doksanı gidiyor ancak kasma işlemi yaptıktan sonra sizce yüzde kaç takipçi gidiyor?  Instagram'da takipçi kasma işlemi yaptıktan sonra eğer kasma işlemi Hile işleminden farklı ise %50 si gitmektedir. Eğer bir işlem sırasında bir gönderi paylaşımı işlemi anında takipçi kazanmak istiyorsanız o günleri ile ilgili açıklama kısmına hashtag yapmalısınız. Bu size daha fazla kişiye erişmenizi sağlayacaktır. Anca bu  işi yaparken dikkat edin profiliniz gizli olmasın. Eğer gizli olursa gönderen izle herkes erişim sağlayamayabilir.  Bunun dışında instagramını anladığına göre düzenli paylaşımları yapan herkes takipçi fazlalığında sebep olacaktır. Etkileyici keçiler kullanmak Bununla birlikte gelen yeni bir sistemdir. Instagram'da daha fazla kitleye ulaşmak için bizim sizlere önerdiğimiz sistemleri kullanabilir veya alt alternatif olarak fotoğraf düzenleme uygulamaları da kullanabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme programları sayesinde kullanıcıların ilgisini çekebilir veya diğer bir yöntem olarak kendi ilgi alanınız paylaşımlar yaparak takipçi çekebilirsiniz. Eğer bir resim çizme yeteneğiniz ve ya da herhangi bir istediğiniz varsa bu yolda ilerlemeniz de tavsiye ederim çünkü kasma ihtiyacınız olmayacaktır. Kendi kendine takipçiler gelecektir.

Bu Makale Sadece Fulladam.com'a aittir.


Oy Sayısı : 6 Ortalama :4
Uyarı : Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   cengo5454 11 Mayıs 2018 22:23
Çok yararlı bilgiler yer alıyor. Teşekkkür ederim
avatar
Üye   emiral61 23 Nisan 2018 19:39
Saolun İşime Çok FAzla Yaradı.Anlatılanları yapmak gerekiryor.Bu siteyi herkesle paylaşacağım
avatar
Üye   onur9577 20 Nisan 2018 13:58
yukardaki bilgi gerçektende doğru indiren varsa bende anlatmada yardımcı olurum
avatar
Üye   oktay_conan 19 Nisan 2018 11:57
bilgilendirme yazısı
avatar
Üye   ahmet2143 19 Nisan 2018 09:26
indirmesi nasıl oluyor
avatar
Üye   pandalazim 23 Mart 2018 20:17
ındıren varsa kponu basıce anlata bılırmı
avatar
Üye   fatih832 18 Şubat 2018 11:37
Yazılardaki bilgi doğruda görünüşü göz korkutuyor girersem çıkamam hissine kabuldım bir kaç enter ve paragraf daha düzgün görünmesine yarar ayrıca kenarlarada çok sık olmayacak şekilde resimlerle desteklenerek okuyucuya daha rahat okuma sağlanabilinir
avatar
Üye   rbarut 5 Şubat 2018 22:43
Yazılardaki bilgi doğruda görünüşü göz korkutuyor girersem çıkamam hissine kabuldım bir kaç enter ve paragraf daha düzgün görünmesine yarar ayrıca kenarlarada çok sık olmayacak şekilde resimlerle desteklenerek okuyucuya daha rahat okuma sağlanabilinir
avatar
Üye   TheOrder 27 Ocak 2018 20:31
gerçekten çok bilgislendirici bir yazı olmuş.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
2
Anlık Ziyaretçi
34
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı