Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

BTC-ETH Anında Alım-Satım

TheOrder
TheOrder {user-group} 13-01-2018, 14:36
Merhabalar. Bu yazımda sizlere etherium ve bitcoin alımı satımı ,bozumu ve ödemeleri gibi konulara değineceğim. BTC ve ETH bildiğiniz gibi kripto para birimidir. Bu kripto para birimleri günden güne bir doviz gibi işlemektedir. Bu işlemeler sonucu yatırımcılar büyük kar kazanmaktadır. Bunu duyan herhangi bir kişi BTC ve ETH alımı yapmak istiyor. Yatırımlarını yaparak iyi kar sağlamayı düşünüyorlar. Bu durumda ise şöyle sorular çıkıyor. "BTC nasıl alınır? , ETH nasıl alınır? "gibi sorular kafamızda dolaşıyor. Şimdi nasıl alacağınızı açıklayacağım.

BTC Yatırım Nereden Yapılır ?

Bizim sunduğumuz Hizmetten yararlanabilirsiniz. KArınızın en yüksek olacağı zaman sizlere haber veriyoruz ve %2 ile %10 komisyon ile sizlere %30-60 arasında kar sağlıyoruz. Günlük 50 btc limitimiz ile hertürlü yatırımınıza açık ve bozdurma işlemlerinizi yapıyoruz. "Bitcoin bozdurma" işlemlerinizi %100 memnuniyetle yapıyoruz.

ETH (Etherium) Yatırım Nereden Yapılır ?

Btc de bahsettiğim gibi %100 memnuniyetle " ETH bozrudma" işlemlerinizi hemen hallediyoruz. Yatırım , yatırma,bozdurma ve diğer hertürlü işlemlerinizi hallediyoruz.

Ayrıca Tüm alt coinler ,Papara,paypal transferleri Anında yapılmaktadır.

Bitcoin - Etherium Satın Al
Bitcoin - Etherium Bozumu
Bitcoin - Etherium Ödemeleri
Bitcoin - Etherium Tüm Bankalara Transfer

Gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Binlerce referansımız ile işlerinizi güvenle yapabilirsiniz.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 48 onaylı konuda toplam 85 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-02-10 22:24:28 tarihinde Kaliteli Kız Oyunları işte Bu Adreste! başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 48 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 48 konudan 48 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 48 adet onaylı konuya toplam 85 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
6
Anlık Ziyaretçi
33
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı