Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Tüm Paslanmaz Çelik Ürünleri ve Paslanmaz Fittings

TheOrder
TheOrder {user-group} 15-01-2018, 16:19
Tüm Paslanmaz Çelik Ürünleri ve Paslanmaz Fittings
Paslanamaz çelikler birçok maddenin alaşımdan oluşmaktadır. Her madde belirli oranda bulunmaktadır. Bulunan her madde ürüne ayrı bir özellik katmaktadır. Örneğin paslanmaz çeliklerin en önemli özelliği paslanmamalıdır. Bunu sağlayan madde kromdur. Paslanmaz çeliklerde krom, %10’dan fazla olmak zorundadır. Krom oksijenle birleşerek gözle görünmeyen bir tabaka oluşturmaktadır. Böylece çeliğin oksijenle temasını keserek oksitlenmesini önlemektedir. Bu ürünlerin yapısında bulunan bir başka madde ise karbondur. Karbon, paslanmaz çeliklere sertlik kazandırmaktadır. Sertlik artırılmak istendiğinde karbon oranı artırılmaktadır. Artan sertlikle birlikte kırılganlık da artmaktadır. Bundan dolayı karbon kullanımında tam bir denge gerekmektedir. Firmamız tarafından kullanılan ürünler son derece kaliteli olup, uluslararası kalite standartlarına uygundur. Paslanmaz çelik kullanılarak birçok ürünün üretimi yıllardır firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Paslanmaz fittingsde bunlardan birisidir.
Paslanmaz Fittings ve Kaliteli Üretim
Paslanmaz fittings çok yüksek basınçlı boruların bağlantılarını sağladığından önemli bir görevi icra etmektedir. Bu görevi sağlayabilmesi için yapısının uygun olması çok önemlidir. Firmamız tarafından üretilen fittingslerde bu duruma özen gösterilmektedir. Kullanılacağı alana göre farklı basınçlara dayanabilecek ürünlerin üretimleri yapılmaktadır. Kalite standartlarına göre üretilen ürünler ile bu sektörde yıllardır hizmet veren firmamız, ürün kalitesi ile bilinmektedir. Paslanmaz çelikle üretilen birçok ürünün üretimi ve satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu tür ürünlerin üretimi teknoloji ve tecrübe istemektedir.


Firmamızda bulunan teknoloji ve tecrübe sayesinde paslanmaz sac, paslanmaz rulo, paslanmaz köşebent, paslanmaz boru ve paslanmaz tel gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır.
Paslanmaz Fittings Hakkında Genel Bilgiler
Paslanmaz fittings bir sistem ya da şebeke içerisinde bulunan boruların birleştirilmesi için kullanılan bağlantı elemanlarıdır. Fittings kelimesinin Türkçe karşılığı, boru bağlantı parçaları anlamına gelmektedir. Bu ürünler yapılarından dolayı iki farklı gruba ayrılmaktadır. Bu gruplardan birincisi dişli fittingslerdir. Bu ürünler daha küçük hatlarda ve daha düşük basınçlı yerlerde kullanılmaktadır. Yapısında bulunan dişliler sayesinde birbirine kenetlenmektedir. Bu ürünlerde bulunan dişliler belirli ölçüler kullanılarak açılmaktadır. Bu ürünlerde paslanmaz çelikten üretilmektedir. Son derece sağlam yapıları ile dikkat çeken ürünler, kullanıldıkları sistem açısında büyük öneme sahiptir. Burada çıkabilecek herhangi bir sorun tüm sistemi etkilemektedir. Yapıları gereği, herhangi bir sorun çıkması durumda buradaki ürün rahatlıkla değiştirilebilmektedir.
Paslanmaz fittings çeşitlerinden bir diğeri ise kaynaklı fittingslerdir. Bu ürünler ise yüksek basınçlı yerlerde kullanılmaktadır. Kaynaklı fittingslerde bağlantı kaynak yapılarak sağlanmaktadır. Yapıları kaynak yapılmasına izin vermektedir. Bu ürünler aynı zamanda dişli de içermektedir. Dişliler ve kaynak sayesinde çok yüksek basınçlara rahatlıkla dayanabilmektedir. Bu ürünlerde herhangi bir sorun çıkması durumunda, sorunun olduğu bölgeye müdahale edilebilmektedir. Kaynak yapılmasına rağmen bu mümkün olmaktadır. Böylece sistemin tamamına müdahale etmeye gerek kalmamaktadır. Bu ürünler genellikle yüksek basınçlı boruların bulunduğu sanayi ortamlarında kullanılmaktadır. Günlük kullanımda kolay kolay karşılaşabileceğimiz bir ürün değildir.
Paslanmaz fittings ürünlerinden bazıları şunlardır:
 • Rekorlar
 • T ve Y parçalar
 • Dirsekler, deveboynu
 • Kep-kör tıpa
 • Manşon
 • Nipel
 • Çoklu dağıtıcılar
 • Kuruva
 • Vanalar
 • Flanşlar
 • Kelepçeler
Bu ürünler dışında kullanılan ürünlerde bulunmaktadır. Bu ürünlerin amacı basınca sahip boruların bağlantılarını sağlamaktadır. Bundan dolayı genellikle bu tür boruların olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen fittingsler son derece kaliteli bir alaşımdan üretilmektedir. Böylelikle yüksek basınçlara kolaylıkla karşı koyabilmektedir. Bu tür boruların dışında günlük hayatta dekoratif amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Parlak yüzeyi bu şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılmasının dışında dayanıklı yapısından dolayı otobüs durakları ya da üst geçit gibi yapılarda da kullanılmaktadır.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 48 onaylı konuda toplam 85 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-02-10 22:24:28 tarihinde Kaliteli Kız Oyunları işte Bu Adreste! başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 48 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 48 konudan 48 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 48 adet onaylı konuya toplam 85 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
6
Anlık Ziyaretçi
31
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı