Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Güncel Film indirme Sitesi - Film indir TR

GoKay
GoKay {user-group} 15-01-2018, 19:36
Her geçen gün artık yeni filmler dahada güzelleşmeye başladı. 2017 filmlerini artık geride bıraktık yıl oldu, artık 2018 güzel filmlerin çıkmasını bizlerde sizler gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Aynı zamanda hızla gelişen teknolojiye yetişmek çok zorlaştı, telefonlar, tabletler, UHD full hd tv ler aldı başını gitti bizlerde yeni nesil televizyonumuzda filmleri izlemek için film indirmek zorundayız. Film izlemenin keyfine ancak bu şekilde varılıyor nette film izlemek güzel olsa da ailece izlemek daha bir başka oluyor.

Yeni nesil tv'lerin en çok beğenilen özelliklerinden birisi ise, USB girişi olması bu sayede indirdiğimiz filmleri hiç zaman kayıp etmeden anında izleme olanağımız olmuş oluyor. Özellikle Türkçe dublaj indirip indirilen filmler insana daha çok keyif veriyor diyebiliriz. Benim sizlere önerim şudur ; eğer Türkçe altyazılı izlemeyi seviyorsanız ilk çıkan filmleri önce altyazılı olarak izleyin daha güzel ve heyecanlı oluyor.

film indirmek için ne yapmam lazım sorularını duyar gibi oluyorum. Fulladam sitesi oldukça güzel paylaşımlar yapan nette harika sitelerden birisi haline gelmiş durumda, eğer aradığınız filmi burada bulamazsanız site önerim yeni açılmış olan Film indir TR sitesidir.

Biz siteyi şahsen çok beğendik güvenilir ve paylaşımlarına özen gösteren eşşiz sitelerden birisi diyebiliriz Sitenin tam olarak adresi : https://www.filmindirtr.com eğer zaman ve fırsatınız olursa göz atmanızı şiddetle öneriyorum şimdiden herkese keyifli seyirler dileriz..
avatar
Üye   berilyum 19 Şubat 2018 13:51
KURT ADAM FİLMLERİNİN 1080 P OLANLARINI YAYINLARMISINIZ. (ÖRNEĞİN DOG SOLDİERS-A AMERİCAN WEREWOLF İN LONDON-HOWLİNG 1981)
avatar
Kurucu   GoKay 18 Şubat 2018 22:59
gerçekten çok güzel bir site
avatar
Üye   mordock80 18 Şubat 2018 16:04
valla sitenin düzeni filan güzel puan sistemiyle indiriliyor
avatar
Üye   sinangktas 11 Şubat 2018 17:08
helal be adamsın hep arıyodum
avatar
Üye   shokcu20 6 Şubat 2018 14:42
gerçekten çok iyi bir site
avatar
Üye   Mrdefragzar 19 Ocak 2018 16:42
mükemmel sadasdasdasdsad
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 48 onaylı konuda toplam 85 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-02-10 22:24:28 tarihinde Kaliteli Kız Oyunları işte Bu Adreste! başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 48 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 48 konudan 48 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 48 adet onaylı konuya toplam 85 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
6
Anlık Ziyaretçi
32
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı