Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Ücretsiz Temalar ve Php eğitim dersleri

GoKay
GoKay {user-group} 19-01-2018, 17:49
Günümüz artık bilim çağı, web siteleri aldı başını gitti şuan çok düşük ücretler ödeyerek web sitesi sahibi olabiliyoruz. 

Her web sitesinin ihtiyaç duyduğu, "modül", "plugin" ve bir çok şeye ihtiyacı vardır. Temiz Wordpress temaları bulmak bir hayli zordur kaliteli temalar da çok yüksek fiyatlardan satılmakta, Cezri.com sitesi olarak sizler için en iyi ücretsiz tertemiz seo uyumlu kodlarla yazılmış, temalar paylaşıyoruz. Eğer kurulumla ilgili bilginiz yoksa, Wordpress Destek sitesi olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Php ile bilginiz yoksa, hem öğreniyor hem öğretiyoruz. ücretsiz php dersleri almak isteyen arkadaşlar Cezri.com sitemize üye olup soru sorunlarını hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Sitemizin hedefi web sitesi sahiplerine yardımcı olmaktır php ile ilgilenen yada yeni başlayan kişiler için çok iyi bir ortamdır. Eğer sizlerde hem öğrenip, hemde öğretmek istiyorsanız buyurun sitemizi ziyaret edin..

Sitemiz : https://www.cezri.com/  "PhP dair Her şey"
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 48 onaylı konuda toplam 85 yorum yaptılar.
Foruma en son 2018-02-10 22:24:28 tarihinde Kaliteli Kız Oyunları işte Bu Adreste! başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 48 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 48 konudan 48 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 48 adet onaylı konuya toplam 85 yorum yapıldı.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
6
Anlık Ziyaretçi
31
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı