Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Azem 3: Cin Tohumu (Türk) Yerli Film ( Cloud )


Azem 3: Cin Tohumu indir

 
Azem 3: Cin Tohumu (Türk) Yerli Film ( Cloud ) Full indir
 
Yapımı : 2016 - Türkiye
Tür : Korku
Yönetmen : Hürcan Emre Yılmazer
Oyuncular : Veysi Alışkan ,  Yeşim Egemen ,  Revşan Genç
 
Filmin Konusu : Azem 3: Cin Tohumu Filminde, 1917 yılında Ortada Anadolu da, kızılırmak kenarında bir köyde gerçekleşen, iki yakın aile aralarında başlayan ve sonrasında bütün köyün yıllarca devam eden esrarlı olayların ortasında kalmasına sebebiyet veren? Cinler ile köy halkını birbirlerinden kız alıp verecek, birbirlerinin cenazesine teşrif edecek seviyesi yakınlaştıran? Birçok ulema, hüddam doğrulusunda cin kabileleri ve köyün önde gelenleri aralarında yapılmış olan manevi anlaşmalar? Bugün hâlâ köyün dağlarla kaplı alanlarında ve Kızılırmak kenarlarında görülmeye devam eden acayip olaylar? Bütün bunların sırrı ne? Acayip bir köyün tüyler ürperten serüvenine tanık olacaksınız.
 

Azem 3: Cin Tohumu full indir
Oy Sayısı : 4 Ortalama :4
Azem 3: Cin Tohumu (Türk) Yerli Film ( Cloud )
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   Alic207 18 Ağustos 2018 12:24
Teşekurler
avatar
Üye   wolf 6 Eylül 2017 10:24
güzel paylaşım teşekürler
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
39
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı