Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Gençlik Ahdı Tek Link ( Cloud ) Türkçe Dublaj


Gençlik Ahdı Türkçe indir

 
Gençlik Ahdı Tek Link ( Cloud ) Türkçe Dublaj indir
 
Yapımı : 2014 - ABD
Tür : Biyografi ,  Dram
Süre: 129 Dak.
Yönetmen : James Kent
Oyuncular : Colin Morgan ,  Kit Harington ,  Hayley Atwell ,  Emily Watson ,  Alicia Vikander
Senaryo : Juliette Towhidi
Yapımcı : David Heyman
Diğer Adı : Gençlik Ahdı
 
Filmin Konusu : Testament Of Youth Gençlik Ahdı filminde, Filmin yönetmen koltuğunda Yaptığı filmlerle adını duyurmuş ünlü yönetmen James Kent yer almakta, Oyuncu Kadrosunda ise ; Colin Morgan, Kit Harington, Hayley Atwell, Emily Watson, Alicia Vikander bulunmakta çok güzel bir oyunculuk sergilemişler. 7.8 puan alarak 2014 yapımı olan filmin konusunda ise, Bayanlara yönelik önyargı ve ayrımcılığın kuvvetli bulunduğu bir vakitte, 1914'te Vera Brittain (Alicia Vikander) Oxford'daki Somerville College'a girmeyi başarır. Ancak o sırada patlak veren 1. Dünya Savaşı çoğu İngiliz gibi Vera'nın da dünyasını alt üst eder. Erkek kardeşi Edward, nişanlısı Roland ve çok yakın arkadaşları savaşa giderler. Onların gidişinin sonrasında da Vera da savaşta yer alabilmek ister ve Avrupa'nın çoğu değişik üklesinde gönüllü olarak hemşirelik yapar. Film, Vera Brittain'in 1933'te yayınlanan hatıralarından yola çıkarak çekildi. O zamanlarda yaşamına hükmeden muhabere, aşk ve gençlik gibi çoğu vaziyet, bu anılarda konumunu bulmuştu.
 

Gençlik ahdı Filmini indir

Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Gençlik Ahdı Tek Link ( Cloud ) Türkçe Dublaj
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   bytj 27 Kasım 2018 23:43
elinize saglık, teşekkür ederim.
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
41
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı