» » » Günaha Son çağrı Türkçe Dublaj ( Cloud ) HD
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Günaha Son çağrı Türkçe Dublaj ( Cloud ) HD


Günaha Son çağrı Türkçe indir

 
Günaha Son çağrı Türkçe Dublaj ( Cloud ) HD full indir
 
Yapımı : 1988 - ABD
Tür : Dram
Süre: 164 Dak.
Yönetmen : Martin Scorsese
Oyuncular : Willem Dafoe ,  Harvey Keitel ,  Barbara Hershey ,  Roberts Blossom ,  Irvin Kershner
Senaryo : Paul Schrader ,  Nikos Kazancakis
Yapımcı : Harry J. Ufland ,  Barbara De Fina
 
Filmin Konusu : Günaha Son Çağrı filminde, Filmin yönetmen koltuğunda Yaptığı filmlerle adını duyurmuş ünlü yönetmen Martin Scorsese yer almakta, Oyuncu Kadrosunda ise ; Hristiyanlık tarihine classic Hollywood gözüyle değil de yalınlık ve özü arayan değişik ve yürekli bir gözle bakan Scorsese'nin bu filmi de tıpkı uyarlandığı Kazancakis'in romanı gibi şimşekleri üstüne çekmişti. Kitap Roma Katolik Kilisesi doğrulusunda şipşak yasaklı kitaplar listesine alınmış, hem de Kazancakis 1957 seneninde can verdiğinde Ortodoks Kilisesi defin müsaadeyi vermediği için cenazesi Kandiye'yi çevreleyen Venedik surlarının dibine gömülmüştü. Film de roman gibi bilhassa kökten Hristiyan gruplarca şiddetle ihtarname edilmiş, hem de Paris'te filmin gösterildiği bir sinema salonu Molotov kokteyli atılarak yakılmak istenmişti. İngiliz televizyonlarında gösterildiğinde ise seyircilerden şikayet alma rekorunu kırmıştı. İstanbul Festivali'nde gösteriminin yapıldığı Emek Sineması'na bomba ihbarları yapılmıştı.
 

Günaha Son çağrı filmini indir

Oy Sayısı : 5 Ortalama :4,2
Günaha Son çağrı Türkçe Dublaj ( Cloud ) HD

Günaha Son çağrı Türkçe Dublaj ( Cloud ) HD

Rar Şifresi : www.fulladam.com
Aynı anda birden fazla pencere açamazsınız. Öncelikle, diğerindeki geri sayım bittikten sonra kapatınız.
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
  • smilelaughing
    wink
    angry
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
63
Arama Motoru
3
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM HD Film izle
Yukarı Aşağı