Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Cloverfield Yolu No: 10 HD Türkçe Dublaj ( Cloud ) Full


Cloverfield Yolu No: 10 HD Türkçe Dublaj indir

 
Cloverfield Yolu No: 10 HD Türkçe Dublaj ( Cloud ) Full indir
 
Yapımı : 2016 - ABD
Tür : Gerilim
Süre: 105 Dak.
Yönetmen : Dan Trachtenberg
Oyuncular : John Goodman ,  Mary Elizabeth Winstead ,  John Gallagher Jr. ,  Douglas M. Griffin ,  Cindy Hogan
Seslendirenler : Bradley Cooper
Senaryo : Josh Campbell ,  Dan Casey
Yapımcı : J.J. Abrams
Diğer Adı : The Cellar, Valencia
 
Filmin Konusu : Cloverfield Yolu No: 10 filminde, Filmin yönetmen koltuğunda Yaptığı filmlerle adını duyurmuş ünlü yönetmen Dan Trachtenberg yer almakta, Oyuncu Kadrosunda ise ; John Goodman, Mary Elizabeth Winstead, John Gallagher Jr., Douglas M. Griffin, Cindy Hogan bulunmakta çok güzel bir oyunculuk sergilemişler. 7.3 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise, Genç bir bayan olan Michelle (Mary Elizabeth Winstead), geçirdiği trafik kazasının sonrasında kendisini bir yeraltı sığınağında kapalı bulur.

Sığınağın içeren Howard (John Goodman), dünyada büyük bir kimyevi hücum yaşandığını ve sığınağın dışında yaşamanın bundan sonra olanaksız olduğunu anlatır.

Ancak Michelle ne pahasına olursa olsun oradan kaçmak ve vaziyeti kendi gözleriyle görmek için elinden geleni yapacaktır.

 

Cloverfield Yolu No: 10 Full HD indir

Oy Sayısı : 0 Ortalama :0
Cloverfield Yolu No: 10 HD Türkçe Dublaj ( Cloud ) Full
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
44
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı