» » » Yaratık - Alien 1 - 2 - 3 ve 4 Serisi Türkçe Dublaj Boxset Tek link
Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Yaratık - Alien 1 - 2 - 3 ve 4 Serisi Türkçe Dublaj Boxset Tek link


Yaratık Film serisi indir

 
Yaratık - Alien 1 - 2 - 3 ve 4 Serisi Türkçe Dublaj Boxset Tek link indir
 
Yaratık Filmi çok klasik bir bilim kurgu filmidir uzayda, yaratıklarla geçen inanılmaz gerilim dolu sahnelere hakim filmini sizlerle paylaşmak istedim eğer içimizde bu filmi izlemeyenler varsa kesinlikle izlesinler diyorum. Tam arşivlik bir seridir. Bilim adamlarının uzayda yaptıkları keşif esnasında bilinmedik bir organizma bulunuyor bu organizma, bulduğu canlının içine girerek yaşama dönüyor ve önüne kim çıkarsa çıksın öldürüyor. Şimdiden iyi seyirler dileriz.
 
 
 
 
 

film indir

Yaratık Film Serisi Tamamı Türkçe Dublaj HD - DVD görüntüsüne sahiptir. Şimdiden keyifli Seyirler dileriz.Oy Sayısı : 4 Ortalama :4,5
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
avatar
Üye   bolder2005 4 Ağustos 2018 02:39
Bu film yüzünden çocukluğumuz göbeğimizden bir şey fırlar mı diye düşünerek geçti :D eeee eskiden saftık
avatar
Üye   mkose1970 10 Mart 2018 23:47
teşekkürler
avatar
Üye   ismayilovh 3 Ekim 2017 15:17
çok övgü alan bir film. izlemeyi düşünüyorum
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
25
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı