Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Star Trek Sonsuzluk - Star Trek Beyond Türkçe Altyazılı Film


Star Trek Sonsuzluk indir

 
Star Trek Sonsuzluk - Star Trek Beyond Türkçe Altyazılı Film indir
 
Vizyon Tarihi: 26 Ağustos 2016
Yapımı : 2016 - ABD
Tür : Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Macera ,  Savaş
Süre: 122 Dak.
Yönetmen : Justin Lin
Oyuncular : Chris Pine ,  Zoe Saldana ,  Karl Urban ,  Zachary Quinto ,  Simon Pegg
Senaryo : Roberto Orci ,  Patrick McKay ,  John D. Payne ,  Gene Roddenberry
Yapımcı : J.J. Abrams ,  Roberto Orci
Diğer Adı : Star Trek 3
 
Filmin Konusu : Bilinmedik bir yerden bir kadın gelir gemisinin yok olduğunu ve gemide çalışan subaylarının esir alındığını söyler. Bunun üzerine atılgan gemisi bu iş için görevlendirilir sonsuz uzay boşluğuna ve bilinmeyenleri keşif için çıkacakken görevin üstüne birde bu olay eklenir. Atılgan Uzay yolu sonsuzluk için artık hazır durumdadır. Gemi harekete geçer ve uzayda walf hızıyla harekete geçilir. bir müddet sonra sonsuzluk döngüsüne girerler ve karşılarına bir gezegen çıkar. İletişim kuramayan Atılgan gemisine bilinmedik nereden geldiği belli olmayan uzay gemileri saldırmaya başlar ve gemi atılgan gemisi düşüşe geçer ekip kendisini tahliye gemilerini kullanarak kurtarmayı başarır. Gezegene inerler ve düşmanın asıl amacı çok korkunç bir silahın parçalarını bir araya getirip komiteye saldırmaktır.
 

Star Trek Sonsuzluk indir izle

Oy Sayısı : 5 Ortalama :4
Star Trek Sonsuzluk - Star Trek Beyond Türkçe Altyazılı Film
Yazdığınız Yorumlar konuyla ilgili olmalı, Konuyla ilgili aydınlatıcı şeyler yazarsanız herkes sayenizde bilgilenmiş olur.
Ziyaretçi
5 + 2 = ?
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
39
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı