Anketler

Anket

Sitemizi değerlendirin


 

Çin Seddi - The Great Wall indir

Çin Seddi Filmi Türkçe Dublaj indirÇin Seddi Filmi Türkçe Dublaj indir

 
Çin Seddi - The Great Wall  Tanıtımı


Oy Sayısı: 6

Karanlığın 50 Tonu - Fifty Shades Darker Film İncelemesi

Karanlığın elli tonuKaranlığın elli tonu

 
Karanlığın 50 Tonu - Fifty Shades Darker Film İncelemesi
 
Vizyon Tarihi: 10 Şubat 2017
Yapımı : 2017 - ABD
Tür : Dram ,  Romantik
Yönetmen :  -
Oyuncular : Jamie Dornan ,  Dakota Johnson ,  Rita Ora ,  Luke Grimes ,  Victor Rasuk
Senaryo : Niall Leonard
Yapımcı : Michael De Luca ,  Dana Brunetti
Oy Sayısı: 4

İnternet'te Film indirip ve izlemek Hakkında

Film indirFilm indir

 
İnternet'te Film indirip ve izlemek Hakkında
 

İnsanlar her zaman eğlenmek, meraklarını gidermek ister. Bunun için para dahi öderler. Aslında böyle bakınca garip gelse de eğlenmek, öğrenmek insanın en önemli ihtiyaçlarındandır. Gerek iş yaşamı, gerek eğitimden sıkılan insanlar hafta sonları bir nebzede olsa stresten uzaklaşmak isterler. Bu doğrultuda doğan ihtiyacı karşılamak için bir çok eğlence çeşiti üretilip pazarlanıp insanlar eğlendirilmekte ve bunun yanında bir şeyler öğrenmektedirler. BU eğlence çeşitlerini saymakla bitmez örnek verecek olsak da oyunlar, spor, programlar, geziler, yüzme gibi saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok eğlence çeşiti mevcuttur. Bunların yanında birde film vardır bazı insanların vaz geçilmezi olan film izle ve film indirme etkinliği en masrafsız bir şekilde eğlenebileceğiniz eğlence çeşitlerinden bir tanesidir.Oy Sayısı: 1

IDM Nedir ? Ne işe Yarar

İdmİdm

 

 

IDM nedir? Ne işe Yarıyor internet Download Manager Bilgisi

Internet Download Manager uygulaması, Tonec firması doğrulusunda hazırlanmış, tüketimi çok basit ve kolay olan dünyanın en tanınmış indirme yöneticisi uygulamasıdır. Kullanıcılar, uygulamadan bahseder iken kısa isimleri olan IDM ya da IDMAN kısaltmalarını da kullanabilmektedir.

İnternetten indireceğiniz uygulamaları, dosyaları, müzikleri, videoları sürat kaybetmeden son süratte indirmenizi sağlar. Video indirmek için yapmanız gereken videoyu başlatmak. Video oynamaya başladıktan sonra videonun üstünde idm’nin yazısı çıkar. ”Bu dosyayı indir” yazar. Bu yazıya tıklarsınız, kaydedeceğiniz yeri sorar. Seçtikten sonra "indirmeye başla(start download)” tuşuna bastığınızda indirmeye başlar.

 


Oy Sayısı: 1

Türkçe Dublaj Film Arşivi

Türkçe Dublaj

 

Türkçe Dublaj film koleksiyonu yapan arkadaşlarımız Eklediğimiz film koleksiyonuna mutlaka göz atmalı diye düşünüyorum... Türkçe dublaj filmlere çok önem veriyor vede film kalitesine son derece iyi bir şekilde dikkat ediyoruz..


Oy Sayısı: 2
İSTATİSTİKLER