Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı indir Türkçe Dublaj Full HD

Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı indirKarayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı indir

 
::: Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı Filmi İncelemesi :::
 
Çok Yakında Sitemizde !


Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı Filmi indir (2017)

Kayıp Şehir Z Filmi (The Lost City of Z)

Kayıp Şehir Z Filmi indirKayıp Şehir Z Filmi indir

 

::: Film İncelemesi :::


Kayıp Sehir Z (Filmi 2017)

İnternet'te Film indirip ve izlemek Hakkında

Film indirFilm indir

 
İnternet'te Film indirip ve izlemek Hakkında
 

İnsanlar her zaman eğlenmek, meraklarını gidermek ister. Bunun için para dahi öderler. Aslında böyle bakınca garip gelse de eğlenmek, öğrenmek insanın en önemli ihtiyaçlarındandır. Gerek iş yaşamı, gerek eğitimden sıkılan insanlar hafta sonları bir nebzede olsa stresten uzaklaşmak isterler. Bu doğrultuda doğan ihtiyacı karşılamak için bir çok eğlence çeşiti üretilip pazarlanıp insanlar eğlendirilmekte ve bunun yanında bir şeyler öğrenmektedirler. BU eğlence çeşitlerini saymakla bitmez örnek verecek olsak da oyunlar, spor, programlar, geziler, yüzme gibi saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok eğlence çeşiti mevcuttur. Bunların yanında birde film vardır bazı insanların vaz geçilmezi olan film izle ve film indirme etkinliği en masrafsız bir şekilde eğlenebileceğiniz eğlence çeşitlerinden bir tanesidir.IDM Nedir ? Ne işe Yarar

İdmİdm

 

 

IDM nedir? Ne işe Yarıyor internet Download Manager Bilgisi

Internet Download Manager uygulaması, Tonec firması doğrulusunda hazırlanmış, tüketimi çok basit ve kolay olan dünyanın en tanınmış indirme yöneticisi uygulamasıdır. Kullanıcılar, uygulamadan bahseder iken kısa isimleri olan IDM ya da IDMAN kısaltmalarını da kullanabilmektedir.

İnternetten indireceğiniz uygulamaları, dosyaları, müzikleri, videoları sürat kaybetmeden son süratte indirmenizi sağlar. Video indirmek için yapmanız gereken videoyu başlatmak. Video oynamaya başladıktan sonra videonun üstünde idm’nin yazısı çıkar. ”Bu dosyayı indir” yazar. Bu yazıya tıklarsınız, kaydedeceğiniz yeri sorar. Seçtikten sonra "indirmeye başla(start download)” tuşuna bastığınızda indirmeye başlar.

 


Türkçe Dublaj Film Arşivi

Türkçe Dublaj

 

Türkçe Dublaj film koleksiyonu yapan arkadaşlarımız Eklediğimiz film koleksiyonuna mutlaka göz atmalı diye düşünüyorum... Türkçe dublaj filmlere çok önem veriyor vede film kalitesine son derece iyi bir şekilde dikkat ediyoruz..


Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
43
Arama Motoru
3
2015-2017 FullAdam.COM
Yukarı Aşağı