Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 
Son Eklenenler

Nero Video 2017 18.0.00800 Türkçe (Cd yazma Programı)

Nero Video 2017 indir

 
Nero Video 2017 18.0.00800 Türkçe (Cd yazma Programı)
 
Videolarınızı filmlerini Nero 2017 ile onarabilir aynı zamanda Cd ye yazdırabilirsiniz. 


BurnAware Professional 9.4 Türkçe (CD Yazma Programı)

BurnAware Professional indir

 
BurnAware Professional 9.4 Türkçe (CD Yazma Programı) indir


DVDFab Passkey Disk Koruması Kaldırma Programı

DVDFab Passkey

DVDFab Passkey Disk Koruması Kaldırma Programı full indir

 

DVDFab Passkey, özgün DVD ve Blu-Ray medyalarında bulunan kopya koruma özelliğini kaldırabilen bir programdır. Orjinal DVD yada blu-ray medyalarının fazlası kopyalamaya rağmen şifrelenir. Şifrelenmiş bir medya doğrudan kopya edilemez. Öncelik olarak şifrenin halledilmesi, bypass edilmesi lazım olur. DVDFab Passkey tam bu noktada bu meselesi ortadan kaldırmaktadır. Kopya koruma özelliğini kaldırılan içeriği bilgisayarınıza, harici diske ya da diğer bir diske istediğiniz gibi kopya edebilir, yedekleyebilirsiniz. Programın bir çok dil desteği bulunmakta. 4x4'lük olmasada Türkçe dil opsiyonude sahip olunan


Nero 2016 Platinum v17.0.02000 Türkçe Full Sürüm

Nero 2016 Platinum

 
Nero 2016 Platinum v17.0.02000 Türkçe Full Sürüm indir
 
Cd yazma programı Nero çok işinize yarayacak her bilgisayarsa olması gereken programlardan birisidir. Nero ile cd/dvd/blu-ray disk yazmanın, kopyalamanın yanı sıra dvd'lerinizi rip edebilir, player olarak kullanabilir, bilgisayarınızı yedekleyebilir, videolarınızı düzenleyebilir, videolarınızı çevirebilir, ses dosyalarınızı işleyebilir, resimleriniz yada videolarınız ile slayt şov hazırlayabilirsiniz.

Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
17
Arama Motoru
1
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
2
2
3
4
5
6
7
8
9
Robotlar: 
Yukarı Aşağı