Anketler

Anket

Sitemizi değerlendirin


 

CyberLink ActionDirector Ultra 2.0.0906.0 Full Program

CyberLink ActionDirector Ultra

 
CyberLink ActionDirector Ultra 2.0.0906.0 Full Program
 
Videolarınızı düzenleyip farklı formatlara dönüştürme programı


Oy Sayısı: 2

Movavi Video Editor 12.0 Türkçe (Video Düzenleme Programı)

Movavi Video Editor 12.0 Türkçe indir

 
Movavi Video Editor 12.0 Türkçe (Video Düzenleme Programı)
 
Videolarınızı Zaman Kaybı Yaşamadan Düzenleyin.
 

Oy Sayısı: 1

Movavi Video Converter 17.0.1 Türkçe Full Sürüm Program

Movavi Video Converter

 
Movavi Video Converter 17.0.1 Türkçe Full Sürüm Program


Oy Sayısı: 4

Xilisoft Video Converter Ultimate (Film - Video Dönüştürme Programı)

Xilisoft Video Converter indirXilisoft Video Converter indir

 
Xilisoft Video Converter Ultimate (Film - Video Dönüştürme Programı) indir
 
Video dönüştürme uygulamasıdır. Popüler video ve ses formatları arasında süratli, görüntü niteliğiniz bozmadan ve profesyonel dönüşümler yapabilen bir video dönüşüm aracıdır. Programı alternatiflerinden ayıran en mühim özelliği ise dönüşüm yapar iken tercümelecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatlıkla dönüşüm yapılabilir. Program yüksek nitelikte video tercüme özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı nitelik ve kusursuzlikte çevirmektedir. böylece bilgisayarınız üzerindeki dilediğiniz video ve ses dosyalarını da bu uygulama yardımıyla çevirerek uyumlu taşınabilir cihazlarınıza (mobil telefon, Ipod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Program ile çok sayıda çoklu olarak video format dönüşümleri yapılabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.
Video dönüştürme prosedürlerinin yanı sıra 2D formatında olan videolarınızı 3D formatınada dönüştürebilirsiniz. Altyazı, ses seçimi gibi prosedürleri yapabilmektesiniz.
Oy Sayısı: 0

Xilisoft DVD Ripper Ultimate SE v7.8.18 (Video Ripleme) Programı

Xilisoft DVD Ripper Ultimate DownloadXilisoft DVD Ripper Ultimate Download

 
Xilisoft DVD Ripper Ultimate SE v7.8.18 (Video Ripleme) Programı indir
 
Xilisoft DVD Ripper, tam donanımlı bir DVD yedmafsala programıdır. Bu programla DVD'lerinizi VCD, DivX, MPEG ya da AVI durumuna getirip hard diskinizde tutabilirsiniz. Yazılımla DVD'nizdeki herhangi bir sekmeyi kullanarak olası. Gerçekten çok hızlı ve nitelikli dönüştürme yapabiliyor. Yapısında barındırdığı bir ton çıkış ayarıyla kendinize İdeal video dosyalarını oluşturabilirsiniz. Kolay bir biçimde siz de DVD'lerinizi DivX şekillerine çevirebilirsiniz.
Oy Sayısı: 0

Sorenson Squeeze Pro v11.0.0.185 (Full)

Sorenson Squeeze Pro DownloadSorenson Squeeze Pro Download

 
Sorenson Squeeze Pro v11.0.0.185 (Full) indir
 
Sorenson Squeeze Desktop Pro, amatör yada profesyonel kullananlara hitap eden ses ve video prosedüre programıdır. Diğer uygulamaların aksine uygulamanın iddialı bulunduğu mevzu sıkıştırmaktadır. Programın özellikle üstünde durduğu ve etkin bulunduğu mevzu sıkıştırmaktadır. Diğer uygulamalar ile ürettiğiniz videoları uygulama ile sıkıştırabilir ya da arşivinizde bulunan videoları yine işleyebilirsiniz. Sıkıştırma prosedürlerini etkin yapan nitelikli uygulamalardan bir tanesidir. Oy Sayısı: 0

Software Companions ViewCompanion Premium v10.41 Full

Program indirProgram indir

 
Software Companions ViewCompanion Premium v10.41 Full
 
ViewCompanion Premium ile çizim dosyalarına ait dosyaları (PLT, HPGL, HPGL/2, HP-RTL, Calcomp gibi) görüntü edebilir, çıktısını alabilir (Adobe PDF, AutoDesk DWF, Postscript, EPS, TIFF, CALS gibi) ya da değişik formatlara Çevirebilirsiniz.Oy Sayısı: 0

Aiseesoft Video Converter Ultimate Full Sürümü

Aiseesoft Video Converter Ultimate

 

Aiseesoft Video Converter Ultimate full indir

 

 

Video dönüştürme uygulamasıdır. 
Video dosyalarınızı tanınmış video formatlarına dönüştürebilirsiniz. 
Youtube yada aynısı sitelerden videolar indirebilir, değişik formatlara dönüştürebilirsiniz. 
Videolarınız üstünde renk, ışık, hengâme azaltma, ses dosyasını seleksiyon, fligran mafsala, videoyu sağa sola çevirme işlemleri uygulayabilirsiniz. 
DVD formatlı medyalarınızı tanınmış video formatlarına, 2D videoları 3D formatını dönüştürebilirsiniz. 
SD, HD ve 4K UHD dayanağı yer almaktadır.


Oy Sayısı: 0

Leawo Video Converter Ultimate Full

Leawo Video Converter UltimateLeawo Video Converter Ultimate

 
Leawo Video Converter Ultimate Full indir
 
Video dönüştürme, video indirme, 2D videoları 3D video formatına dönüştürme uygulamadır. Video dosyalarınız arasında dönüştürme prosedürü yapılabilir, DVD medyalarınızı tanınmış video formatına dönüştürebilir, youtube, dailymotion vb. sitelerden video indirebilir, 2D formatında olan videolarınızı 3D formatına dönüştürebilirsiniz. Videolarınızı dvd yada blu-ray medyalarına dönüştürebilir ek uygulamaya gerek kalmadan çıktısını alabilirsiniz. Hem de görselleriniz ile slayt videolar oluşturabilirsiniz. 3D formatında olan videolarınızı değişik formatta 3D videoya dönüştürebilir, video birleştirme prosedürleri yapabilirsiniz..


Oy Sayısı: 0

4Videosoft PDF to Text Converter full (PDF Dönüştürme) Programı

4Videosoft PDF to Text Converter

 

4Videosoft PDF to Text Converter full (PDF Dönüştürme) Programı indir

 

PDF dönüştürme uygulamasıdır. Kalite kayıbı olmaksızın pdf formatında olan dökümanlarınızı text tabanlı dosyalara dönüştürebilirsiniz. Tahmin edileceği üzere OCR desteği bulunmakta. Belgelerin problemsiz dönüştürülmesi için detaylı OCR ayarları vardır. Toplu dönüştürme prosedürleri içerisinde vardır. Pdf dökümanlarınızı basitçe metin tabanlı dosyalara dönüştürebilirsiniz. Pdf belgesinin tamamını yada seçtiğiniz sayfaların dönüştürme prosedürünü yapabilmektedir. Sade bir kullanıcı arayüzü ile gelen uygulamanın kullanması'da son derece basit.Oy Sayısı: 0

Önceki Sonraki
İSTATİSTİKLER