Haftanın En Çok İndirilenleri
Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 
Son Eklenenler

CoolUtils Total CAD Converter Full

CoolUtils Total CAD Converter 3.1 Full İndir

Total CAD Converter, CAD dosyalarını PDF, TIFF, JPEG, BMP, WMF, PNG, DXF, BMP, CGM, HPGL, SVG, PS ve SWF gibi dosya kalıplarına dönüştürme işlemini yapar.CyberLink ActionDirector Ultra 2.0.0906.0 Full Program

CyberLink ActionDirector Ultra

 
CyberLink ActionDirector Ultra 2.0.0906.0 Full Program
 
Videolarınızı düzenleyip farklı formatlara dönüştürme programı


Movavi Video Editor 12.0 Türkçe (Video Düzenleme Programı)

Movavi Video Editor 12.0 Türkçe indir

 
Movavi Video Editor 12.0 Türkçe (Video Düzenleme Programı)
 
Videolarınızı Zaman Kaybı Yaşamadan Düzenleyin.
 

Xilisoft Video Converter Ultimate (Film - Video Dönüştürme Programı)

Xilisoft Video Converter indir

 
Xilisoft Video Converter Ultimate (Film - Video Dönüştürme Programı) indir
 
Video dönüştürme uygulamasıdır. Popüler video ve ses formatları arasında süratli, görüntü niteliğiniz bozmadan ve profesyonel dönüşümler yapabilen bir video dönüşüm aracıdır. Programı alternatiflerinden ayıran en mühim özelliği ise dönüşüm yapar iken tercümelecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatlıkla dönüşüm yapılabilir. Program yüksek nitelikte video tercüme özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı nitelik ve kusursuzlikte çevirmektedir. böylece bilgisayarınız üzerindeki dilediğiniz video ve ses dosyalarını da bu uygulama yardımıyla çevirerek uyumlu taşınabilir cihazlarınıza (mobil telefon, Ipod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Program ile çok sayıda çoklu olarak video format dönüşümleri yapılabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.
Video dönüştürme prosedürlerinin yanı sıra 2D formatında olan videolarınızı 3D formatınada dönüştürebilirsiniz. Altyazı, ses seçimi gibi prosedürleri yapabilmektesiniz.
Xilisoft DVD Ripper Ultimate SE v7.8.18 (Video Ripleme) Programı

Xilisoft DVD Ripper Ultimate Download

 
Xilisoft DVD Ripper Ultimate SE v7.8.18 (Video Ripleme) Programı indir
 
Xilisoft DVD Ripper, tam donanımlı bir DVD yedmafsala programıdır. Bu programla DVD'lerinizi VCD, DivX, MPEG ya da AVI durumuna getirip hard diskinizde tutabilirsiniz. Yazılımla DVD'nizdeki herhangi bir sekmeyi kullanarak olası. Gerçekten çok hızlı ve nitelikli dönüştürme yapabiliyor. Yapısında barındırdığı bir ton çıkış ayarıyla kendinize İdeal video dosyalarını oluşturabilirsiniz. Kolay bir biçimde siz de DVD'lerinizi DivX şekillerine çevirebilirsiniz.
Sorenson Squeeze Pro v11.0.0.185 (Full)

Sorenson Squeeze Pro Download

 
Sorenson Squeeze Pro v11.0.0.185 (Full) indir
 
Sorenson Squeeze Desktop Pro, amatör yada profesyonel kullananlara hitap eden ses ve video prosedüre programıdır. Diğer uygulamaların aksine uygulamanın iddialı bulunduğu mevzu sıkıştırmaktadır. Programın özellikle üstünde durduğu ve etkin bulunduğu mevzu sıkıştırmaktadır. Diğer uygulamalar ile ürettiğiniz videoları uygulama ile sıkıştırabilir ya da arşivinizde bulunan videoları yine işleyebilirsiniz. Sıkıştırma prosedürlerini etkin yapan nitelikli uygulamalardan bir tanesidir. Software Companions ViewCompanion Premium v10.41 Full

Program indir

 
Software Companions ViewCompanion Premium v10.41 Full
 
ViewCompanion Premium ile çizim dosyalarına ait dosyaları (PLT, HPGL, HPGL/2, HP-RTL, Calcomp gibi) görüntü edebilir, çıktısını alabilir (Adobe PDF, AutoDesk DWF, Postscript, EPS, TIFF, CALS gibi) ya da değişik formatlara Çevirebilirsiniz.
Önceki Sonraki
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
0
Anlık Ziyaretçi
30
Arama Motoru
3
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
- Yok
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
Yukarı Aşağı