Anketler

Sitemize En çok Ne indirmek için Geliyorsunuz


 

MEGAsync v3.0.0.3 Türkçe Full

MEGAsync v3.0.0.3 Türkçe Full

MEGAsync full , program ile mega 'nın sitsine girip ordan upload veya indirme yapmanıza gerek yok. Bu program arayıcılığı ile hem hızlı indirmeler yapabilirsiniz hemde hızlı yüklemeler yapabilirsiniz. Yükleme sınırı sitede iken 2gb idi program sayesinde dilediğiniz boyutu yükleyebilirsiniz. Binevi işinizi kolaylaştırıyor.  


IDM - İnternet Download Manager v6.26 Build 11 Türkçe Program

idm


IDM - İnternet Download Manager v6.26 Build 11 Türkçe FuLL Türkçe indir

 

İnternet download Manager dosya indirme uygulamasıdır. Dosyalarınızı çok hızlı bir şekilde indirmeniz de size yardımcı olur.

 

Sürüm Güncellendi IDM nin En son VersiyonuJdownloader 2 - 32Bit - 64Bit Türkçe Full Program

Jdownloader 2

 
Jdownloader 2 - 32Bit - 64Bit Türkçe Full Program indir
 
Jdownloader Türkçe dil destekli ve ilerlemiş özellikler yayınlayan dosya indirme yöneticisidir. Jdownloader programını Türkçe olmak suretiyle ingilizce, almanca yada aynısı dillerde kullanabilmeniz mümkün. Ücretsiz olan bu program java tabanlı çalışmaktadır. Gerek bedava indirmeler gerekse premium kullanıcıları için son derece tanınmış bir programdır. Programın özelliklerini mevzu devamında bulabilirsiniz.uTorrent Pro Türkçe Full

uTorrent Pro

 
uTorrent Pro Türkçe Full indir
 
uTorrent Türkçe dil destekli torrent indirme programıdır. Program ile torrent dosyaları indirebilir ya da kendi torrentlerinizi oluşturup dostlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bilgisayar kaynaklarını enaz civarda kullanan uygulama, internet bağlantınızı sonuna kadar kullanmaktadır. Program ilerlemiş özellikler sunmaktadır. Bant ataması yapılabilirsiniz. Mesela x süratte indirme yapsın x süratte gönderme. Yine bir dosyaya evvellik, bant ataması gerçekleştirmek olası. torrent uzantılı dosyalar, magnet bağlantıları uygulama ile indirebilirsiniz. 

Bigasoft Video Downloader Pro 3.11.4.5942 Full

Bigasoft Video Downloader Pro

 

Bigasoft Video Downloader Pro 3.11.4.5942 Full indir

 
Bigasoft Video Downloader pro, video indirme uygulamasıdır. Youtube, facebook, dailymotion, Metacafe, Vimeo yada aynısı yüz kadar video sitesinden videolar indirebilirsiniz. Videoları yüksek nitelik ve herhangi bir sınırlama olmadan indirebiliyorsunuz. Kısaca videoya ait linki uygulamaya girip indirme prosedürü yapıyorsunuz. Video indirmenin beraberinde indirdiğiniz videoları tanınmış video formatlarına dönüştürebiliyorsunuz. Yine videoları MP3, WMA, WAV, FLAC, M4A, AC3, AIFF gibi ses formatlarına dönüştürebilirsiniz. 


Önceki Sonraki
Forumdan Son Konular
Günümüzde artık filmleri takip etmek bir hayli zorlaştı. Fulladam.com sitemizde film indirmek isteyen dostlar sitemizi takip edip Gönül rahatlığı ile dilediği filmi yüksek hızda indirebilir. Ayrıca Full Programlar indirmek isterseniz Program Bölümümüze göz atmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Güncel Filmleri, Yeni Çıkan filmleri, 720p - 1080p hatta 3D formatında sitemizde bulabilir sizler için yüklediğimiz Mail ru gibi alternatif linkleri kullanıp son hızda dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar tek link olarak hazırlanmıştır.


Online Üye
1
Anlık Ziyaretçi
46
Arama Motoru
2
Şuanda Sitede Olan Üyeler: 
Ziyaretçiler: 
Robotlar: 
2015-2017 FullAdam.COM
Yukarı Aşağı