Anketler

Anket

Sitemizi değerlendirin


 
Son eklenenler

IDM - İnternet Download Manager v6.26 Build 11 Türkçe Program

idm


IDM - İnternet Download Manager v6.26 Build 11 Türkçe FuLL Türkçe indir

 

İnternet download Manager dosya indirme uygulamasıdır. Dosyalarınızı çok hızlı bir şekilde indirmeniz de size yardımcı olur.

 

Sürüm Güncellendi IDM nin En son Versiyonu


Oy Sayısı: 2

Jdownloader 2 - 32Bit - 64Bit Türkçe Full Program

Jdownloader 2Jdownloader 2

 
Jdownloader 2 - 32Bit - 64Bit Türkçe Full Program indir
 
Jdownloader Türkçe dil destekli ve ilerlemiş özellikler yayınlayan dosya indirme yöneticisidir. Jdownloader programını Türkçe olmak suretiyle ingilizce, almanca yada aynısı dillerde kullanabilmeniz mümkün. Ücretsiz olan bu program java tabanlı çalışmaktadır. Gerek bedava indirmeler gerekse premium kullanıcıları için son derece tanınmış bir programdır. Programın özelliklerini mevzu devamında bulabilirsiniz.


Oy Sayısı: 2

uTorrent Pro Türkçe Full

uTorrent Pro

 
uTorrent Pro Türkçe Full indir
 
uTorrent Türkçe dil destekli torrent indirme programıdır. Program ile torrent dosyaları indirebilir ya da kendi torrentlerinizi oluşturup dostlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bilgisayar kaynaklarını enaz civarda kullanan uygulama, internet bağlantınızı sonuna kadar kullanmaktadır. Program ilerlemiş özellikler sunmaktadır. Bant ataması yapılabilirsiniz. Mesela x süratte indirme yapsın x süratte gönderme. Yine bir dosyaya evvellik, bant ataması gerçekleştirmek olası. torrent uzantılı dosyalar, magnet bağlantıları uygulama ile indirebilirsiniz. 
Oy Sayısı: 1

Bigasoft Video Downloader Pro 3.11.4.5942 Full

Bigasoft Video Downloader Pro

 

Bigasoft Video Downloader Pro 3.11.4.5942 Full indir

 
Bigasoft Video Downloader pro, video indirme uygulamasıdır. Youtube, facebook, dailymotion, Metacafe, Vimeo yada aynısı yüz kadar video sitesinden videolar indirebilirsiniz. Videoları yüksek nitelik ve herhangi bir sınırlama olmadan indirebiliyorsunuz. Kısaca videoya ait linki uygulamaya girip indirme prosedürü yapıyorsunuz. Video indirmenin beraberinde indirdiğiniz videoları tanınmış video formatlarına dönüştürebiliyorsunuz. Yine videoları MP3, WMA, WAV, FLAC, M4A, AC3, AIFF gibi ses formatlarına dönüştürebilirsiniz. 
Oy Sayısı: 0

Easy MP3 Downloader v4.7.6.8 Türkçe MP3 indirme Programı

Easy MP3 Downloader v4.7.6.8

Easy MP3 Downloader v4.7.6.8 Türkçe MP3 Müzik indirme Programı

 

Program sayesinde artık müzik indirmek çok kolay diyebiliriz. Easy MP3 Downloader internette milyonca siteden müzik araması yaparak size liste halinde sunuyor geriye tek bir şey kalıyor beğendiğiniz arama yaptığınız müziği indirmek...

Oy Sayısı: 0
İSTATİSTİKLER