Anketler

Anket

Sitemizi değerlendirin


 
Son eklenenler

Bandicam 3.2.3.1114 Portable Türkçe Full

Bandicam 3.0.4.1035

 

Bandicam 3.2.3.1114 Portable Türkçe Full indir

 

Bandicam, ekran kayıt uygulamasıdır. Bilgisayar ekranınızda istediğiniz bir kısmı ya da DirectX/OpenGL teknolojisini kullanan bir uygulama üstünde kayıt yapabilirsiniz. Programın en can alıcı özelliği düşük ebatlarda, yüksek nitelik kayıt yapabilmektedir. Ders videoları, resim anlatımlar, oyun için kayıtlar yapabilirsiniz.

 

Sürüm Güncellendi

Oy Sayısı: 2

Rufus 2.11.995 Final Türkçe Portable (usb Bellek) Programı

Rufus Türkçe indirRufus Türkçe indir

 
Rufus 2.11.995 Final Türkçe Portable (usb Bellek) Programı
 
Rufus Türkçe dil destekli iso dosyalarını usb belleğe yazabileceğiniz kolay ve son derece tesirli bir uygulamadır. Windows işletim sistemleri, Linux işletim sistemleri gibi medyaları usb belleğenize yazabilirsiniz. Aynı vakitte usb medyalarını şekillendirmek içerisinde kullanabilmeniz mümkün.

Oy Sayısı: 0

XYplorer 16.60.0000 Multilingual Full - Portable

XYplorer 16.60.0000 Multilingual

 

XYplorer 16.60.0000 Multilingual Full - Portable indir

 

Windows gezgini size istediğiniz çözümü sunmuyorsa daha kapsamlı ve benzer yapıya bulunduran Xyplorer bilgisayarınızda tespit edilen bütün dosyaları tanır, veri toplar size verir, dilerseniz raporlar. Çok yönlü bir uygulamadır. MP3 ve video oynatabilir, görsel dosyalarını tanır, gösterir. MP3 dosyalarında gördüğümüz ID bulgularıni değiştirmenizi sağlar. Bütün şunları son derece güzel bir kullanıcı arayüzü içinde gerçekleştirir. Genel olarak Windows gezgininden daha çoksını bulabileceğiniz son derece kullanışlı bir uygulamadır.

Oy Sayısı: 0

Filezilla 3.16.1 + Portable Türkçe indir

Filezilla

 

Filezilla programını genellikle site sahipleri kullanmakta bir çok amaç içinde kullanılabilir. Dosya aktarımında en popüler programlardan birisi sayılabilir filezilla.. Program son derece hafiftir hiç bir zaman pc yi yormaz vede yer kaplamaz iyi günlerde kullanın..

Oy Sayısı: 0
İSTATİSTİKLER