Anketler

Anket

Sitemizi değerlendirin


 
Son eklenenler

UFS Explorer Professional Recovery 5.20.3 (Veri Kurtarma Programı)

UFS Explorer Professional indirUFS Explorer Professional indir

 
UFS Explorer Professional Recovery 5.20.3 (Veri Kurtarma Programı)

Oy Sayısı: 0

4Videosoft iOS Data Recovery Full

4Videosoft iOS Data Recovery

 

4Videosoft iOS Data Recovery Full indir

 
4Videosoft iOS Data Recovery, İphone, ipad ve ipod aygıtlardan veri kurtarma programıdır. Herhangi bir sebeple veri kayıbı hayatanız halinde örnek olarak versiyon yükseltme, jailbreak, aygıtın zarar görmesi vb. sebepler. Cihazınızda bulunan görsellerinizi, videolarınızı, müziklerinizi ,mesajlarınızı, notlarınızı, rehberinizi vb. içerikleri geri kurtarabilirsiniz.
Oy Sayısı: 0

FonePaw iPhone Data Recovery Full

FonePaw iPhone Data Recovery

 

FonePaw iPhone Data Recovery Full indir

 

İphone ve ios aygıtlardan veri kurtarma uygulaması. Başta İphone olmak suretiyle ipad yada ipod aygıtınız herhangi bir sebeple zarar görürse virüs, güncelleme problemleri, Jailbreak, hata sonucu dosya silme gibi hallerde veri kurtarma prosedürü yapabilirsiniz. Veri kurtarma konusu ile ilgili üç opsiyon sunmaktadır. Direkt aygıttan, itunes yada icloud yedeğinden veri alabiliyorsunuz. 

Oy Sayısı: 0

Aiseesoft FoneLab for Android v1.1.18 Full

Aiseesoft FoneLab for Android

 

Aiseesoft FoneLab for Android v1.1.18 (Veri Kurtarma) Full indir

 

Android veri kurtarma programı. Android tabanlı telefon yada tabletlerden veri kurtarma prosedürü yapabilirsiniz. Virüs, herhangi bir hasar, hatalı dosya silme yada aynısı hallerde aygıttan yada aygıtın sd kartından veri kurtarma yapabilmektedir. Sade, kullanışlı bir kullanıcı arayüzü ile gelmektedir. Resim, video, ses dosyası, rehber, mesaj, not, belge gibi içerikleri kurtarma yecildeği bulunuyor. Güncel android versiyonları dahil olmak suretiyle geriye dönük versiyonları'da desteklemektedir.

Oy Sayısı: 0

Ashampoo Undeleter 1.11 Full Türkçe

Ashampoo Undeleter

Ashampoo Undeleter 1.11  Full Türkçe indir

 

Veri kurtarma programıdır. Yanlışlıkla silmiş bulunduğunuz görsel, video, döküman, ses dosyaları, arşiv dosyaları yada aynısı dosyaları kurtarmanızı sağlar. NTFS/FAT dosya sistemleri destekleniyor. Sabit disk, harici disk, usb medyaları destkatılır. Çöp kutusundan silinen, shift + delete ile silinen ya da format atılan yada aynısı halde olan diskler destekleniyor. Geniş format desteği yer alır. Windows doğrulusunda tanınmış aşağı yukarı her dosya destekleniyor. Hızlı, sezgisel, basit kullanım yayınlayan bir kullanıcı arayüzü ile gelir.

Oy Sayısı: 0

Tenorshare iPhone Data Recovery 6.7.1.3 Veri Kurtarma

Tenorshare iPhone Data Recovery

 

Tenorshare iPhone Data Recovery 6.7.1.3 Veri Kurtarma Programı indir

 

İphone aygıtlar için geliştirilmiş veri kurtarma programıdır. iPhone 6s/6s Plus/6/6 Plus, iPhone 5S/5C/5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3gs, iPhone 3G gibi aygıtlarınızdan görsel, video, ses doyalarınızı kurtarabilirsiniz. Format atma, herhangi bir sebeple aygıtın zarar görmesi gibi hallerde ehemmiyet verilenniz bilgileri geri alabilmek için bir talih olabilir.

Oy Sayısı: 0

Eassos PartitionGuru Professional 4.8.0.256 Full Program

Eassos PartitionGuru ProfessionalEassos PartitionGuru Professional

 
Eassos PartitionGuru Professional 4.8.0.256 Full Program indir
 
Eassos PartitionGuru, windows ortamında kullanabileceğiniz çok detaylı disk yönetme programıdır. Disklerinizi ayırabilir, silebilir, formatlayabilir, hangi durumda olduğuna bakabilirsiniz. Bu yapılanların yanı sıra dosyaları, bölümleri, raid alanlarını kurtarabilir, bad sector oluşan bölümleri onarabilirsiniz. Program ile bölümlerin yedeklerini alabilir ve tekrar yükleyebilirsiniz. Sabit diskler haricinde usb, harici disk, flash bellek vb. diskleriniz üzerindede işlem yapabilirsiniz. Disklerinizin üzerinde tamamen kontrol sağlayabileceğiniz, veri kurtarabileceğiniz çok iyi bir program..
Oy Sayısı: 2

Raise Data Recovery v5.19.1 Veri Kurtarma Programı

Raise Data Recovery v5.19.1Raise Data Recovery v5.19.1

 

Raise Data Recovery v5.19.1 Veri Kurtarma Programı Full indir

 

Yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları, Raise Data Recovery Programı sayesinde geri getirmeniz mümkün gelişmiş disk taraması yaparak sildiğiniz veri ve dosyaları getirebiliyor. İstemeden'de olsa bir çok dosyayı silebiliyoruz ama hiç ummadığımız bir an geliyor sildiğimiz dosya işe yarayabiliyor.. 

Oy Sayısı: 0
İSTATİSTİKLER